25 rokov pomáhame mladým uspieť vo vede a technike
 
hlavicka_mimoriadne
 

Bezplatný tábor pre znevýhodnené deti – dajte nám o nich vedieť!

tabor_ad

Asociácia pre mládež, vedu a techniku pripravila v spolupráci s dobrými ľuďmi finančnú podporu pre 10 znevýhodnených detí vo veku od 9 do 15 rokov, ktoré v termíne 28.8. – 6.9.2015 pocestujú do letného tábora v Chorvátsku. Do 31.7.2015 ponúkame všetkým „dospelákom“ možnosť odporučiť konkrétne deti, ktoré zaradíme do žrebovania.

read more
 
 

Pozvánka pre zástupcov škôl na informačnú cestu do Chorvátska

DCIM100MEDIA

Milí pedagógovia, rozmýšľate nad budúcoročnou školou v prírode pre vašich žiakov? Asociácia pre mládež, vedu a techniku pre vás v termíne 11.9. – 15.9.2015 pripravila informačnú cestu do chorvátskeho kempu Baško Polje s ubytovaním v mobilných domčekoch zadarmo! Príďte si obhliadnuť "terén", vyskúšajte si zábavné pokusy Zvedavých vedcov a zažite fantastický pobyt, ktorý si potom budete môcť zopakovať so svojimi žiakmi. Od zamestnávateľa stačia 2 dni dovolenky :)

read more
 
 

Začnite nový školský rok registráciou Vašich žiakov na Festival vedy a techniky AMAVET

minister

Tak ako každý rok, ani tento nebude výnimkou. AMAVET - Asociácia pre mládež, vedu a techniku bude aj v školskom roku 2015/2016 organizovať celonárodné kolo Festivalu vedy a techniky AMAVET, ktorému budú predchádzať krajské kolá. Radi by sme sa Vám prihovorili už počas prázdnin, keďže aj tie môžu byť časom, počas ktorého môžu Vaši žiaci inovovať a tvoriť svoje vedecko - technické projekty. Počas augusta budú spustené registrácie na krajské kolá a následne aj registrácia na celoslovenské kolo. Venujte preto, prosím, pozornosť webovej stránke festivalvedy.sk, na ktorej nájdete nielen viac informácií, ale taktiež predstavuje miesto, kde sa môžu Vaši žiaci s ich projektmi registrovať. Budeme sa na ne tešiť!

read more